| Faranume334 a întrebat:

Heyy TPU am un băiat la școală și tot timpul când ma vede ma ia în brate ma ia de mana bate palma cu mine și îmi tot zice iubire. Oare ma place?
P.S. eu îl iubesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In acele momente in care el se comporta precum il descrii, in mod sigur isi manifesta atat dorinta de a fi luat in seama cat si aceea ca este atras de tine. Prin respectivul comportament isi manifesta de fapt sentimente sale de admiratie sau chiar de dragoste/iubire fata de persoana ta. Poti afla ce doreste doar daca vei avea curajul de a-i raspunde in acelasi mod si la momentul oportun cand te strange in brate sa-i soptesti la ureche ca-ti face pur si simplu placere sa fii impreuna cu el. Ai putea de asemenea sa-l intrebi daca te place cu adevarat si daca doreste sa deveniti foarte buni prieteni. Sa-l intrebi direct la obiect fara ocolisuri. Succes!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Eu cred ca te iubeste si nu are curaj sa-ti spuna acest lucru.

| MeForeverAlone a răspuns:

Lol că te iubește, păpușă. Nu ți-a dat destule semne?
Voi fetele înțelegeți așa greu câteodată...

| HailSithis a răspuns:

Wtf. Il iubesti. Wow.
9 ani confirmed.

| TerenteFTW a răspuns:

El stie ce simti tu pentru el? cum spui ca il iubesti ma astept sa ai intre 11-14 ani si el probabil aceeasi varsta.
O sa fiu poate putin prea sincer dar tu cum te consideri? frumoasa, sociabila? pentru ca daca esti fix opusul si el vrea sa se dea in spectacol poate spune totul la misto.
Vorbeste si tu cu el, fie la scoala fie pe Facebook, nu e nicio rusine ca o fata sa bage in seama un baiat, doar nu fii disperata cand o faci

| ILikeBoobies97 a răspuns:

Sexul oral e raspunsul la orice intrebare