| anonim_4396 a întrebat:

Oare lumea o sa fie cucerita de roboti?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja suntem dependenti de ei, sa zic asa. Telefoane, pc-uri etc.

| Mayhem666 a răspuns:

Cel mai probabil da, dar asta abia peste cateva mii de ani, asa ca nu iti face griji, nu vei mai apuca acea vreme, spre deosebire de mine, care sunt vampir, si o sa mai apuc acea vreme laughing
Cand o sa se inventeze o masina a timpului o sa iti trimit o felicitare din viitor in trecut, ca sa vezi cum arata lumea cucerita de roboti laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Ai auzit de Ponce de Leon?
Eu sunt

Răspuns utilizator avertizat
| Superior a răspuns:

Nup,nu cred. Oamenii ar fi prea idioti daca s-ar inatmpla asta. Si daca robotii ne-ar cuceri ar fi pentru. ca ar realiza ca suntem niste fiinte oribile, nu din alt motiv.

| FaraNumePls a răspuns:

NU

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca tampitii vor cuceri ceva ce nu mai poatr fi oprit atunci da.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca vor construi ceva ce nu mai poate fi oprit atunci da. Greseala mea la primul comentariu

Răspuns utilizator avertizat