| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oare raspunsurile voastre ma vor ajuta sa fiu fericit intr-un final?

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Poate.

| Kanpeki a răspuns:

Niste raspunsuri date pe un site random nu o sa te faca fericit niciodata. Cauta fericirea in viata reala.

| T0T a răspuns:

Ești idiot dacă crezi asta.

| danay72 a răspuns:

Ești o persoana care pune întrebări profunde, legate de viata noastră. Ceea ce te va ajuta sa devii cu adevărat fericit este faptul de a acorda atenție necesităților spirituale. Dar nu oricum, ci cauta adevărul.

| syd2 a răspuns:

Oamenii sunt indiferenti, crede-ma. Doar tu poti sa te faci fericit, nimeni altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsurile te incurajeaza si te motiveaza dar ca sa fii fericit trebuie sa faci tot ce iti place fara sa iti pese de ce zic altii.

Răspuns utilizator avertizat