| aalliinnaa95 a întrebat:

As avea si eu cateva nelamuriri in legatura cu Office-ul 2010. Cine ma poate ajuta, acestea sunt intrebarile mele:
http://postimg.org/gallery/1rgl7hb8o/10016f6a/
Va multumesc frumos si astept raspunsurile voastre cu mare curiozitate. Craciun fericit!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pozele iti dau raspunsul la intrebari, fa ce scrie acolo si o sa te lamuresti!

| aalliinnaa95 explică:

Tocmai, ca inca nu le stiu raspunsul exact. Le-am cautat, dar nu le gasesc. Daca ma lamuream singura, nu mai postam aici