| Mara6392 a întrebat:

Oare știți niște aplicații/site-uri unde aș putea găsi prieteni?

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Stii care faza, online e distractiv doar pana un punct, ai nevoie de prieteni fizic langa tine, cu care sa iesi, de la tine din oras. Apuca-te de o activitate, mergi la sala, mergi la teatru, poti cunoaste oameni atunci cand iesi afara, la terasa, la un eveniment social, avem nevoie de oameni care pot fii langa noi, de asta pe internet nu e locul cel mai bun.

| Dismally a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de aplicatii speciale pentru asta, intra in vorba cu oamenii oriunde, chiar si aici pe TPU, ori Facebook etc happy Probabil exista si astfel de aplicatii dar nu le stiu eu.

| CostinAlamariu a răspuns:

Ce trist a sunat asta

| FilipSorin a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Chill ca si eu acum cand am vazut întrebarea parca as vrea happy

| Fantaspirit a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Nu avem toți o viață ca și a ta îndeplinită

| FilipSorin a răspuns (pentru Fantaspirit):

Pai nici eu nu prea o am happy

| Fantaspirit a răspuns (pentru FilipSorin):

Trăim într-o lume în care nu mai daca ești inteligent și foarte sociabil contezi pentru oameni, sau dacă ești bogat, dar în mare sa fii foarte vorbăreț și deschis daca nu ești așa nu ești văzut bine de nimeni.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Fantaspirit):

Uu aa aha a monkey