| anonim_4396 a întrebat:

Obisnuiti sa dati accept pe messenger persoanelor necunoscute?

6 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Vrei sa intri sub anonimat?

| bblock69 a răspuns:

Nu...
Si sincer nu iti recomand sa faci asta!
Daca primesti asa ceva sfatul meu: nu sa accept, inchide mess-ul, mergi pe Yahoo Mail; acolo pe langa mai ai si optiunea de chat.
Iti va aparea si pe mail acceptul respectiv, fara sa dai accept dai dublu click pe numele (nickul) acela si il intrebi " Cine esti frate?
Ne cunoastem?"
Si iesi din mail... daca revine cu un raspuns si recunosti cine e atunci da accept.
Daca nu da-i un ignore sa se invete mintewinking
Bafta si... o lista de mess plina cu cat mai multi prieteni!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Roessess a răspuns:

Da. dau accept oricui...nu se stie niciodata cine este si ce ne rezerva viitorul de la acele persoane:phbbbbthee hee

| CC7 a răspuns:

Da. Dai accept, il intrebi cine e daca nu il cunosti ii dai remove. Nu ignore.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Accept-cine esti? Daca vad ca nu raspunde sau cineva care a facut rost de id-ul meu prin schimb de liste, ignore big grin.