| ღHinataღ a întrebat:

Ochi negri sau caprui? Care va plac mai mult? Argumentati.Ce culoare au ochii vostri?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Ochi negrii, asemenea unor abisuri întunecate în care ai putea să te pierzi aşa uşor.
Mie mi se par cei mai frumoşi. Îţi dau şi iluzia unor pupile dilatate, ceea ce, din nou, e drăguţ.
Eu îi am albaştrii, din păcate.
O seară frumoasă!

30 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iubiţi.

| Musique a răspuns:

Nu mă fă să plâng iar că ochii mei nu mai sunt negri. sad

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu-mi pasa de culoarea ochiilor, imi sunt indiferenti.

| AtateaConditii a răspuns:

Imi plac ochii albastrii, dar eu ii am caprui. Imi plac ochii caprui la un baiat si ochii albastrii la o fata.

| ღHinataღ explică (pentru AtateaConditii):

Eu ii am negri, si sunt fata

| AtateaConditii a răspuns (pentru ღHinataღ):

Pe mine ma sperie, nu prea am vazut persoane cu ochii negrii. Poti sa imi arati o poza?

| ღHinataღ explică (pentru AtateaConditii):

Ivian Sarcos are ochii negri.Ai mei sunt MAI negri decat ai ei.

| ღHinataღ explică (pentru AtateaConditii):

Https://www.google.md/......ps?/search ochii mei sunt exact ca ai baiatului de aici, nu gasesc nici o poza care sa fie leita cu ochii mei, dar asta ar fi perfecta daca ar fi reala

| AtateaConditii a răspuns (pentru ღHinataღ):

Sasukelaughing. Eu nu am vazut niciodata ochii negrii negrii doar ochi caprui spre negru.

| ღHinataღ explică (pentru AtateaConditii):

Pai ai mei sunt negrii negrii negriii! Sunt unici, asemanatori cu astia, dar daca nu gasesc o poza reala ce naiba vrei sa fac?!

| AtateaConditii a răspuns (pentru ღHinataღ):

Sa imi trimiti o poza cu ochii tai, doar cu ochii tai fara gura, nas si alte partihappy.

| ღHinataღ explică (pentru AtateaConditii):

Parintii mi-au interzis sa fac acest lucru, fiindca ma doar 10 ani.Peste vreo 10 ani, poate.Nu te supara, amice, dar daca nu ma crei, treaba ta!

| AtateaConditii a răspuns (pentru ღHinataღ):

laughing De ce au interzis? Esti vreo printesa regala care trebuie sa stea ascunsa? Trebuie sa te cer ca sa imi dai o poza sau ce?laughing

| ღHinataღ explică (pentru AtateaConditii):

Nu.Nu m-as marita cu tine nici intr-un milion de ani.Sunt multi raufacatori pe internet, tu, de peste Prut nu ai vazut stirile noastre PRO_TV.Chiar daca tu nu esti hacher, bandit, criminal bla bla bla, de unde stiu ca altcineva care imi vede poza nu e? Tin mult la securitatea mea personala si la linistea rudelor mele.Nu pot si gata.Ce nu iti este clar?

| AtateaConditii a răspuns (pentru ღHinataღ):

laughing Ok copil bine informat, nu te mai deranjez, dar tot o sa te mariti tu cu mine...MUAHAHAHA.

| ღHinataღ explică (pentru AtateaConditii):

Mai vedem noi! MUAHAHAHA! De ce nu ma crezi? E ceva ereditar. Scuze daca nu iti place ce am scris.

| ღHinataღ explică (pentru AtateaConditii):

A,chiar sunt asa de proasta! Recent am implinit 11 ani, chiar sunt zapacita.Nici varsta nu mi-o tin minte.

| AtateaConditii a răspuns (pentru ღHinataღ):

laughing multi inainte. Ai grija de tine, pa!

| ღHinataღ explică (pentru AtateaConditii):

Http://www.stardoll.com/ro/user/ vezi, nici macar nu sunt frumoasa!

| AtateaConditii a răspuns (pentru ღHinataღ):

Nu am cont pe stardolllaughing si nu e nici-o poza..Inteleg, o sa caut alta viitoare sotie cu ochii albastrii de data astalaughing.

| ღHinataღ explică (pentru AtateaConditii):

Foarte amuzant.Am uitat sa rad.

| Axys a răspuns:

Negri

| neca a răspuns:

Negri, pentru ca am impresia ca sunt mai rari, iar ochi mei sunt verzi

| ღHinataღ explică (pentru neca):

Ai mei sunt negri.Tu esti fata sau baiat?

| neca a răspuns (pentru ღHinataღ):

Baiat, de ce intrebi?

| ღHinataღ explică (pentru neca):

De obicei, stiu ca baietii au ochii negri sau caprui, poate albastru.Nu am intalnit culoarea verde la baieti.Doar atat.

| Didishorr a răspuns:

Imi plac mai mult ochii caprui pentru ca nu imi plac ochii prea inchisi la culoare.
Eu am ochii verzi. Si cel mai mult imi plac ochii verzi.

| MudvayneMurderer a răspuns:

Negri pentru ca sunt mai rari. Am ochi negri.

| anibanani145 a răspuns:

Ochii caprui imi plac mai mult deoarece aceiasi culoare sunt ai mei si se spune ca ochii caprui fura inima oricui.

| FGirl a răspuns:

Ochii mei sunt albastri. Imi plac mult cei negri pentru ca dau o nota de mister.