| anonim_4396 a întrebat:

Off.am vazut ca iar a inceput cearta pe aicistraight face
Ce aveti oamenilor?worried De ce va tot certati? Sau...de ce nu va impacati?thinking
Si mai ales...Doamna Ruxandra, va rog eu din suflet sa nu parasiti site`ul...puppy dog eyesbatting eyelashes
Vreti sa facem toti pace?batting eyelashes happy big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Hai să o văd și pe asta!
Câtă mândrie poate avea un om să nu recunoască unele "chestii" sau sunt prea lezați?
Pa, pa.

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai linistita! Mi se mai sifoneaza si mie cateodata orgoliul. Imi pare chiar rau ca s-au facut atatea valuri. Nu asta era intentia mea.
Chiar imi place site-ul asta, cu bune, cu rele. Chiar ma bucur cand pot ajuta pe cineva.
Si, cum dragoste cu de-a sila nu se poate, o sa fiu mai atenta la ce intrebari raspund.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Site-ul a fost creat pentru a ne ajuta reciproc nu pentru a genera conflicte si avem datoria sa respectam acest lucru.Haideti sa ingropam securea razboiului si sa ne purtam civilizat ca niste prieteni adevarati, toti pentru unu.

| Gabry a răspuns:

As fi in stare sa fac multe pentru a nu exista conflicte pe acest site!happy
Nu mai bine facem noi o fapta buna decat sa ne certam in continuare?!batting eyelashes
Haideti cu totii sa evitam certurile, si sa folosim siteul in modul in care a fost creat: Sa ajutam oamenii si sa fim si noi la rundul nostru ajutatibig hug
Suntem o mare familie! Suntem TPU!
Toti imi sunteti simpatici, si pe toti va ador! Nici eu nu mai vreau sa intru in conflicte!
Putem fi uniti, asta daca vrem!love struckhappybatting eyelasheswinkingo:-)

| emima a răspuns:

Punetymi si mie de ce tot va certaty explicati-mi avetzy ceva de impartyt? si d-na ruxandra de ce sa paraseasc site nu mai inteleg nimic

| alle_1861 a răspuns:

PACE! happy Acesta este sloganul meu pentru un TPU mai bun. happy

| cutie a răspuns:

laughingNu vreau

| pababiba a răspuns:

De certat te certi cu cineva din plictiseala!

| Raul a răspuns:

Stil loyal TPU. dar maine sunt plecat de la pranz sau nu stiu deci nu inrubig grin

| dianka_4861 a răspuns:

Da cine se cearta...va rog nu plecati... daca o mai tineti tot asa se duce tot siteul...chiar asa pace happy:d:phappy

| und3ad a răspuns:

Mie imi place :X TPU.ro. eu nu parasesc nimicbig grin