| mentholinks a întrebat:

De ce nu parasiti acest site?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca e un drog

| RAY a răspuns:

Inca nu mi-am gasit jumatatea incat sa am treaba non stop

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Tu de ce nu il parasesti?

| Celcestietot a răspuns:

Studiez si aflu, motivul principal.

| Sofer a răspuns:

O parte din timp îl petrec aici și un mediu perfect de refugiu.

| Dismally a răspuns:

Nu am gasit inca o alternativa mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un spatiu ce nu mai poate fi parasit. Un fel de cub din care nu poti iesi. Vezi filmul Cube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o "terapie "pentru depresie
Ajutând pe alții mă ajut pe mine îmi aduce o satisfacție.
Și cred că sunt că într-un labirint orice as face tot aici mă aduce liberul arbitru'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că-mi place să ajut și să fiu ajutată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu, abia am aterizat, si incepe sa-mi placa unele conturi, cred ca o sa ma lipesc. Deci nu ma rani.

| AdrianVoicu a răspuns:

Îmi place sa răspund la unele întrebări, unele sunt chiar interesante

| 4StarLight a răspuns:

Pentru ca imi place sa cred ca ii pot ajuta pe ceilalți. Uneori, prin cateva cuvinte simple le-am ridicat moralul unor oameni demoralizati sau am reusit sa le alung grijile celor ce erua foarte îngrijorați. Imi place sa fac un bine si sa fiu anonimă. Deci din cauza asta nu părăsesc site-ul, pentru satisfacția pe care o resimt cand ii ajut pe ceilalți. happy