| anonim_4396 a întrebat:

De curand am inceput sa joc Apollo Mt2, iar de pe la 10 si ceva spune ca loginul este off.Am intrat pe site si acolo spune: Site off momentan.As vrea sa stiu si eu cand ii da drumul din nou

Răspuns Câştigător
| kitishor a răspuns:

Metinele private sunt on doar atunci cand adminul sta in joc si el. Doar nu ai vrea ca sa stea toate noptile si zilele ca sa fie intodeauna serverul on, nu? happy
Deci. nu merge pentru ca adminul nu este inca intrat in joc sau a iesit din joc.

Funda? love struck

| StefanPitikuu a răspuns (pentru kitishor):

Asteptam alt raspuns dar totusi funda =]

1 răspuns: