| DevilLife a întrebat:

Offf...deci am nevoie de niste link-uri cu cat mai multe informatii despre atacul Germaniei asupra U.R.S.S.-ului.eu inca ma straduiesc sa caut dar nu gasesc... poate ma ajutati si voi.Mai ales daca este pe aici cineva bun la istorie astept mesaj pe privat.Multumesc

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Ti-am gasit, dar ceea ce te intereseaza se afla in cuprinsul capitolului VII-"A doua mare conflagratie a secolului XX " http://www.scribd.com/doc/3046171/C-Hlihor-Istoria-sec-XX