| sensesDelight a întrebat:

OK, eu am o mică rugăminte. Acum mai bine de 1 lună mi-am anulat un blog de pe WordPress pentru că mă plictiseam, dar azi într-un mod ciudat mi-a venit inspirația înapoi așa că mi-am făcut altul pe Blogspot.
Aș vrea totuși să cunosc mai mulți bloggeri și să discutăm despre mai multe teme, iar dacă sunteți interesați eu o fac cu plăcere. ^_^ Nu luați în seamă faptul că nu am prea multe posturi, vreau să o iau cu dreptul de la început. :)
Blogul e : http://runnin-against-time.blogspot.com/
Să nu uit de fundiță și de voturi. Mulțumesc! :)

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Eu sunt bloger si vreau sa vorbim tinem l; egatura pe blogul tau al meu e sters

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu merge!

| sensesDelight explică:

Aha, ok. și mi-ai dat un comentariu ceva? I mean, n-am cum să te găsesc dacă nu te afirmi. ^.^