| nonny50 a întrebat:

Oke, am o propunere pentru cei care posteaza intrebari la categoria "Filme & Seriale" despre comedi. Fratilor, intrati la "Dragoste si Sex", categoria asta e de 100 de ori mai amuzanta decat cel mai bun film de comedie. rolling on the floor Peace.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa amesteci categoriile? Tu cind maninci, amesteci in acelasi bol, ciorba cu friptura? Numai bine.

| nonny50 explică (pentru anonim_4396):

Stai stai, ce am amestecat? Categoriile? Era doar o propunere pentru cei care posteaza la categoria "Filme & Seriale". Din cate stiu eu o propunere se face CUIVA cu privire la ALTCEVA. Numai bine si tie.