| chiftelutacrocanta a întrebat:

Omul isi face cat mai multe programari in viata ca sa nu se simta singur?

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu nu imi fac programari cand ma simt singur, uneori chiar imi place sa fiu singur.

| Mussette a răspuns:

Promagari? Ce fel de programari?

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Inteleg. PAi ma duc pentru control de rutina o data pe an, daca stiu ca n-am avut vreo problema in acel an. Daca sufar de ceva, im fac programare, ca sa imi rezolv problema. Si tocmai cand ar trebui sa merg, atunci nu am timp. In cazul meu nu are vreo legatura cu singuratatea existenta sau inexistenta. happy