| Lolkkk a întrebat:

Păi eu am un sintetic aici la mine si cand vin tiganii ca acum vin mereu, gen fac mișto de mine ca cică cand am vb eu cu ei ca cică le-am făcut ceva si eu nu le fac nimic. Maine se joacă la noi si saptamana viitoare eu nu stiu daca sa ma mai duc, mi-e frica ca i-am spus mamei ca fac mișto de mine, plus ca a venit si țiganul ala care m-a înjurat de mama alaltaieri si tiganii aia radeau de mine. Nu stiu ce sa fac, eu chiar vreau sa joc maine dar daca vine mama si aia iar fac mișto de mine mi-ar fi rusine sau as plânge, va rog o soluție ☹?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Joaca-te in curte la tine si la sa tiganii in pace, ca te bat mar daca te bagi peste ei.