| stillhartu a întrebat:

Pana la cate kilograme in plus o fata poate fi considerata "grasuta" trecand apoi la stadiul de "grasa"?

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Nu sunt limite. Depinde de fizionomie, si de parerea fiecaruia. Unuia i se pare grasa o tipa, altuia i se pare ok. Deci. difera.

3 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Parerea mea:
ex:daca o fata are inaltimea de 1, 65 ...cand a ajuns la 65 de kg... e grasuta... iar cand deja are 70... e grasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de inaltime.

| SexyChick a răspuns:

Parerea mea e ca nu conteaza cate kg in plus ai...conteaza cum se vede happy
de exemplu daca esti scunda si ai ctv kg in plus fata de greutatea normala se vede mai usor ca la o fata inalta tongue