| roxina95 a întrebat:

Care e diferenta dintre grasa si grasuta in mintea barbatilor?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Grasă îi zici când nu-ți pasă de ea și grăsuță îi zici când îți pasă. Dar ea are aceleași numar de kilograme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Mortal. M O R T A L rolling on the floor)

| BlackRose03 a răspuns (pentru LoveSleep):

Asta a fost cel mai dureros si adevarat lucru pe care l-am citit vreodată.

6 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Grăsuță - când e mai durdulie cu forme pline, cu sâni mari... apetisantă laughing
Grasă - când deja te gândești cu teamă să nu ajungă peste tine să te strivească să mori asfixiat... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grãsutã când e pufoasã si grasã e când atârnã grãsimea peste blug.

Răspuns utilizator avertizat
| TheWisest a răspuns:

Kilogramele