| هوراس a întrebat:

Pantofii de costum se leaga la siret?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca esti imbracat la costum, se leaga! Daca esti imbracat cu o pereche de blugi sau pantaloni cu camasa nu se leaga, in schimb ascunzi sireturile in interior.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este o regula.Pot fi si fara siret.

| William a răspuns (pentru darrio2007):

Dar nu iti cad din picioare cand mergi?

| darrio2007 a răspuns (pentru William):

Cati pantofi cu siret ai vazut prin magazinele de incaltaminte? 70% sunt fara siret. Daca ti-ar cade din picioare s-ar mai fabrica?

| ElenaSA a răspuns:

Poti sa-ti iei pantofi eleganti cu si fara siret, important este sa fie comozi si sa-ti placa. Daca au sireturi, normal ca le folosesti, le legi.

| FatalScream a răspuns:

Da adevarat se leaga la un costum si daca esti cu o pereche de blugi cu o camasa nu se leaga