| wanted1 a întrebat:

Părere "fetele" care se pozează aproape goale pentru like-uri?‎

Daca puteti fara injuraturi sau cuvinte porcoase..va multumesc

5 răspunsuri:
| Ionu?R1995 a răspuns:

Un sigur cuvant am pentru acele "fete" - disperate. Si cred-ca are legatura si cu anturajul. Stii, daca nu fumezi nu esti cool. Daca nu ai macar x like-uri nu esti cool, si ca sa faca rost de acel numar, o poza in baie, o poza cu noua manichiura cu mana pe fund. Au destule idei.

| RAY a răspuns:

Daca asta vor baietii ele asta ofera, fi fara griji ca aia e mai respectata ca una care e cuminte de catre baietii, desi toti sunt cu gura pe sus toti viseaza la ele injura ca nu le pot avea ca sunt urati ca moartea, lumea e ipocrita rau mai ales lumea masculina

| Stefxn a răspuns:

Eu unul prefer ceva mai dinamic xD

| Boy91 a răspuns:

Sunt jenibile, la ce te ajuta daca ai 2000 sau 20 de like-uri? chiar nu inteleg.Esti mai presus decat ceilalti?

| alexyy96 a răspuns:

Mie-mi place laughing