| lifeonlyforlove a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care pozeaza pentru playboy? ma refer nu la forme dar la personalitate.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Femei adevarate pentru ca recunosc meseria care o fac nu mincinoasele care zic ca sant cuminti si se culca cu o groaza de derbedei.

| lifeonlyforlove explică (pentru mgtow):

Cind am zis prietenelor ca nu as fi contra (dar oricum nu am sanse, ca nu am formele alea)am zis asa printre altele, pai ele sau uitat ciudat ca la o tirfa care ar face orce pentru bani.de asta va intreb, mie tot imi pare normal.dc nu?

| mgtow a răspuns (pentru lifeonlyforlove):

Alea pe bani sant fetele care ies la discoteci, rad si zic prostii la orice pas, le vezi prin autobuz si metrou cu machiaj la greu nu cele care sant actrite porno, sau lucreaza la bordel.

3 răspunsuri:
| bizarreworld a răspuns:

Pai cred ca pana la urma acele fete sunt curajoase si au multa incredere in ele si nu cred ca se simt complexate de ceva anume.