| victor987 a întrebat:

Parerea voastra care este? https://www.youtube.com/watch?v=YNfvCIwOVic---minus partea cu homosexualitatea si religia acolo e o aberatie si nu mi se pare corect, in rest filmuletul mi a placut

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Chestia asta merge doar în condiţiile în care majoritatea românilor sunt nişte oi proaste şi uşor de manipulat, care cumpără tot ce este mediatizat în exces.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea este că dacă nu se vor trezi odată toţi oamenii din ţara asta, ne vom duce naibii foarte curând. L-au votat pe ăsta şi l-au pupat în fund ani întregi ca acum să-l deteste şi să aştepte cu nerăbdare să-l dea jos pentru a-l înlocui cu altul la fel ca şi el. Situaţia actuală a României: suntem pierduţi.