| alexxp26 a întrebat:

Pareri despre muzica rock/formatii preferate.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îmi place rock-ul, deși ascult mai mult metal. Îmi place Sklipnot și Lordi.

| RainmakerX a răspuns:

Imi plac anumite melodii rock. Nu imi place hard-rock-ul.

Ascult Linkin Park, Imagine Dragons, Starset, Skillet, Fallout Boy, Fireflight, Amaranthe, Halestorm, Icon For Hire, Nickelback... etc.

| Ineys a răspuns:

Cui ii place asculta. Nu pot sa-ti dau exemple de formatii, Rock-ul e un "domeniu" vast, are multe subgenuri. Eu mai ascult Metallica. dar e Heavy Metal. AC/DC dar asta e Hard Rock. TFK asta cica e RAP metal. Queen, etc. old ones, stii tu.