| ReddY25 a întrebat:

Pareri emisiunea Survivor?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

O porcarie de emisiune care face reclama la vedete.
Eu zic ca e regizata in mare parte, le mai dau de mancare si de baut cand camerele nu sunt pe ei.
Altfel nu ai cum sa rezisti intr-un mediu extrem daca tu acasa stateai in confort boieresc.
Fara mancare rezisti cateva zile dar fara apa in doua zile esti mort.
Sa se faca o emisiune similara dar cu oameni obisnuiti nu cu vedete.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LordCristobal):

Pai si bear gryls nu tot asa, cand era in spatele camerelor manca cu echipa in corturi.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Praf ca orice format de emisiune importat...

| Dismally a răspuns:

Cea din Statele Unite a fost buna, cea de la noi e o mizerie infecta.

| blackann a răspuns:

Porcarie

| iulia0514 a răspuns:

Nu am nici o părere! Nu am televizor de ani buni nici măcar nu știu pe ce program se difuzează happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii se uita ca sunt bunaciunile alea in sutien pe acolo, nu?

| 1234568807 a răspuns:

Nu imi pasa

| Fantaspirit a răspuns:

Plictisitoare.

| vodami92 a răspuns:

Nu imi plac deloc vedetele de anul acesta! mai misto a fost anul trecut!

| stefy57 a răspuns:

Nu m-aș uita nici dacă ar fi singurul post TV.