| croissant a întrebat:

Pentru cei care urmariti emisiunea Survivor credeti ca a castigat cine trebuie?

Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Parerea mea e ca trebuia sa castige Andrei. Zanni a fost si el bun, doar ca saptamana asta Andrei l-a intrecut. S-a vazut. Cei de acasa l-au votat poate si din cauza situatiei lui, dar nu vreau sa fiu rautacioasa cu asta.
Intr-un fel, cam toata lumea stia cine va fi castigatorul. Pentru ca Zanni mereu a iesit favorit.
Cred ca daca finala era pe traseu si nu prin votul publicului cel care castiga era Andrei.

1 răspuns:
| DonEduardo a răspuns:

Nu urmaresc, insa oricine era mai bun sa castige decat manelistul ala.