| Henrypericolpublic a întrebat:

Păreri haine de la H&M; C&A; și alte firme din astea?

3 răspunsuri:
| Goddessss a răspuns:

Eu le ador. Haine de calitate la preturi decente. Acuma că câteva dintre ele sunt mai scumpe, e alta poveste.
Eu ador H and M, Bershka, Pull and Bear, New Yorker, Stradivarius etc.

| Alexandrionelu a răspuns:

Calitate și preturi medii, ideale pentru clasa de mijloc. C&A e puțin mai ieftin decât H&M și au gama mai di diversificata. Recomand!

| Arrakis a răspuns:

Niciodata nu-ti poti forma pareri din auzite despre haine in functie de numele unei firme sau de pret, ci de calitatea materialului... dupa ce-ti formezi un ochi mai atent la anumite detalii. Pretul poate fi o consecinta justificata sau nu (mai putin la Zara, aici aproape nimic nu-si justifica pretul, iar majoritatea articolelor mai sunt si urate cu spume, aproape toate hainele luate de la ei s-au degradat repede).
Sincer, mi se par haine de fite/consumerism/capitalism toate aceste magazine de mall-uri. Parca inaintea mall-urilor se faceau haine mai misto, le puteai purta mult timp.