| superpissy40 a întrebat:

Parintii mei ma obliga neaparat sa ies afara,iar eu nu vreau pentru ca sunt racita si imi curge nasul.Le-am zis ca nu vreau sa merg afara, fiindca e rece si o sa ploua si mie imi curge nasul rau.Ce pot sa le zic ca sa ma lase acasa?

Răspuns Câştigător
| Romania2014 a răspuns:

Ca iti vinesa vomiti.
Ca ai teme.
Ca te urmareste unu sa te bata laughing

3 răspunsuri:
| BubblesDoubleS a răspuns:

Pana pleaca ei deschide caietele si fa-te ca invetihee hee.
Wtf te obliga sa iesi pana la supermarket? Eu ma inchin la ei sa ma lase afara.
Sincer ar trebui sa te duci iti mai distrage atentia de la raceala, si daca te duci cumpara un ceai de menta face bine la nashee hee.

| superpissy40 explică:

Sa ies afara cu ei pana la un supermarket, nu cu prietenii mei.

| Diia94 a răspuns:

Hai ca pe asta n-am mai auzito. Poate invers da laughing Adica tu esti racita si ei te scot afara? Sincer nu stiu ce sfat sa-ti dau dar e aiurea.