| SmokeyEye a întrebat:

Partenerul de viata e si cel mai bun prieten sau ii aveti separat?

Răspuns Câştigător
| Claudix a răspuns:

Eu ii am separati.Partenerul de viata imi este si prieten dar nu cel mai bun.laughingSper sa nu aflelaughing

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Conteaza foarte mult intr-o relatie.

| mona a răspuns:

Partenerul de viata e si cel mai bun prieten[deocamdata]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine e una si aceeasi persoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partenerul de viata este cel mai bun prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu există termenul " prieten ". Există doar persoane la care ţin şi de care-mi pasă cu adevărat şi persoane pe care micţionez fără niciun fel de remuşcare. Deci, partenera de viaţă, în mod normal, se încadrează în prima categorie.

| TheAvenger a răspuns:

N-am partener de viață, prieten cel mai bun nici atât, pentru că toți de care am dat pân acum au fost niște țopârlani.

| IREros a răspuns:

Evident ca da.