| aleza21 a întrebat:

Ce parere aveti de sexul in 3? Credeti taboo? Sau este ceva normal? Ati incercat sa faceti asta cu partenerul/a de viata?

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Fiecare cu alegerile lui.
Eu sunt posesiva, deci e exclus sa fac asta vreodata!

| fabiola a răspuns:

Depinde de lumina din incapere!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sincer mie mi se pare o tampenie. Nu am facut niciodata asa ceva si nici nu voi face. Cat despre partener daca accepta asa ceva inseamna ca nu te iubeste. Cand iubesti pe cineva nu accepti sa-l imparti cu nimeni.

| thereforyou a răspuns:

Sexul in 3 e pentru c.rve.

| DEBrown a răspuns:

A zis sexul in 3, nu dragostea in 3 mai fratiori happy

| koshmarul a răspuns:

Sincer mie imi place sa fac dragoste nu sex, dragoste e atunci cind faci sex cu o persoana care o iubesti, iar in trei nu poti face dragoste, sincer parerea mea e ca e o prostie.

| noktambul a răspuns:

Nu as considera sexul in trei ca fiind taboo. Este o optiune intima. Sexul in doi este cel normal, adica o relatie intima acceptata implicit de societate; sexul in trei poate fi considerat taboo doar de catre cei din afara si doar in momentul cand el devine intr-un fel sau altul public. Ce face omul in patul lui, cu cine si cu cati este o optiune intima a participantilor. Nu am incercat sexul in trei, nu m-a tentat, dar daca mi s-ar oferi ocazia nu cred ca as da inapoi. Desi, sincer, cred ca ar fi si obositor si nesatisfacator pentru parteneri. Mai exista o problema, Aleza21 : cand ai pus intrebarea, la ce fel de sex in trei te-ai gandit : doua femei si un barbat sau doi barbati si o femeie?

| OzVrajitorul a răspuns:

Nu este taboo cel putin nu pentru mine. am fost a 3 pers si sincer nu mi-a placut. a fost mai mult fantezie pe care am vrut sa o incerc. Ca sa ajungi sa o faci in 3 trebuie sa te intelegi foarte bine cu acea pers sa va ganditi foarte bine inainte cine va fi a 3 pers.

| Mike_7143 a răspuns:

Am o parere buna. Nu e taboo, vorba lui @noktambul, nu e public, e intim. As incerca, dar nu am gasit inca o partenera compatibila pentru asta, adica sa accepte o femeie sau un barbat. Insa mai e timp... nu am obiceiul sa renunt la vise, iar asta e un vis de-al meu.
Am fost la panarame, si am facut sex in grup, 3 baieti si 2 fete, dar e total diferit de sexul in 3 si mai ales nu cu panarame. Adica, eu imi imaginez ca in 3 e mult mai interesant, mai intens. In 5, e o mare caterinca, una rade, alta transpira, baietii glumesc si tot asa.
Dar tu ce parere ai?

| piktor a răspuns:

Mai nou pe aici va postati fanteziile? :-&

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai sti.nu stiu sincer eu nu mi-as imparti iubitul cu altul sau alta...Se poate face dragoste/sex intre 2 persoane care se iubesc si au amandoi acelasi sentimente unul pentru celalalt in ichimb in 3 e foarte ciudat.Lumea nu ar fi de acord cu asta. Da daca tie sau voua va place e cabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vrei sa-m dai o mina de ajutor?