| beyonce99 a întrebat:

Pe 26 septembrie se sarbatoreste Ziua Limbilor Europei.Iar la Lb.Franceza,doamna profesoara, ne-a dat de facut un proiect despre Ziua Limbilor evindent legat de franceza.Daca m-ati putea ajuta spunandu-mi ce trebuie sa scriu sau despre ce.

Răspuns Câştigător
| BiancaBaby a răspuns:

Am si eu de facut acelasi lucru doar ca in engleza si e complicat, eu chiar acum il fac si m-am gandit sa scriu un mesaj in romana si apoi sa-l traduc in cateva limbi, am desenat steagul romaniei, frantei, olandei, italiei si irlandei si o sa traduc mesajul din romana in toate limbile pe care le-am enumerat mai sus si cam atat

bafta
happy