| dolce_6727 a întrebat:

Pe 4 aprilie va fi ziua mamei mele. Implineste 46 de ani. ce cadou ar fi potrivit sa-i fac sau sa-i cumpar?

Răspuns Câştigător
| criss_2781 a răspuns:

Un medalion,un buchet cu flori,o fotografie ca tine si ea,o esharfa mai delicata... ceva clasic, dar nu foarte vechi, important e sa vina din inima

2 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Poti sa-i iei un parfum, o geanta, o esarfa, o bratara, o bluza etc.

| yournameplease a răspuns:

Un colier, sa ii cumperi o felicitare sau un buchet foarte mare de flori ( flori preferate ), cercei, o inviti la un restaurant.