| RAY a întrebat:

Pe bune credeți ca e logic ca o artista care a primit doar 3 puncte sa reprezinte Romania la eurovision?

https://secure.avaaz.org/......on_revote/

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

O mizerie acel juriu, o mizerie cu totul Eurovisionul.

| RAY explică (pentru Drimmero):

2 poponari din uk au dat vot mic si astfel a castigat aia, cu 3 punte )))))))) de toata jena cum omule sa spui eu reprezint Romania cu 3 voturi, eu am semnat petitia ca nu merita aia, plus ca si pisica mea beata canta mai bine

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eurovisionul e o prostie, de multi ani.

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

E si asta adv, dar, nu e corect

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Niste ratati, nu o zic ca au alta orientare....ci chiar au fost ratati!

| VictorJulien a răspuns:

Eurovisionul este un imens bullshit