| brokxy a întrebat:

Ce parere aveti, are rost aceasta petitie dupa ce s-a corectat deja la bac pentru istorie? Sunt multe semnaturi. Nu e a mea, dar mi se pare inutil deoarece a trecut bacul. Cititi ce este dupa link.

https://secure.avaaz.org/......at_gresit/ aziWKob#

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca a fost o greseala nu conteaza daca deja sau terminat de corectat, trebuie reparata greseala aia, deci sa se semneze, repet daca cu adv a fost o greseala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Petițiile online sunt fix pix. Si eu pot face o petiție sa schimbam culoare la TPU. Irelevant

| brokxy explică:

Https://secure.avaaz.org/......at_gresit/ fMYfHob&fbogname=Andrei+A.&utm_source=sharetools&utm_medium=Facebook&utm_campaign=petition-754515-20_de_Puncte_din_oficiu_la_Istorie_Subiecte_de_olimpiada_barem_redactat_gresit&utm_term=MYfHob%2Bro&fbclid=IwAR0_SSdeR-A264AkKRmFp-Io_PN9WjzgKtFbuUrHHhGuPoYvXn6trlSVNTY

| brokxy explică:

Link-ul corect l-am comentat