| Nimeni0012221 a întrebat:

Pe ce post se joaca returul dinte Dinamo-Olimpia Balti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe sport.ro joi de la ora 20:45

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar, cine imi zice si mie unde este transmis meciul? multumesc anticipat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, pe ce canal e meciul, ca mor...Caut de 3 zile ...Astept raspuns, va implor, spuneti-mi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, pe ce canal e meciul, ca mor...Caut de 3 zile ...Astept raspuns,va implor , spuneti-mi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca va fi transmis de GSP TV sau Digi Sport. Oricum, in cazul in care va fi transmis, meciul va putea fi vazut live online pe http://sportissimo22.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinamo-olimpia balti este transmis pe sport.ro joi de la 20:45

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partida Dinamo-Olimpia Balti, pe care echipa antrenata de Ioan Andone o va sustine, joi, de la ora 20. 45, in mansa a doua a turului II preliminar al Ligii Europa, va fi transmisa in direct de Sport.ro, informeaza un comunicat al televiziunii.

Daca se califica in urma dublei manse cu Olimpia Balti, Dinamo Bucuresti va intalni echipa croata Hajduk Split, in turul trei preliminar al Ligii Europa. Partida tur se va disputa joi, 29 iulie, la Bucuresti, de la ora 21:00, in direct la ProTV, iar cea de-a doua mansa este programata pentru 4 august.

In primul meci cu Olimpia, disputat la Chisinau, Dinamo a invins cu scorul de 2-0.
Sursa: Mediafax
http://sportissimo22.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate pe ce canal este meciu, ca nu-l gasesc pe niciunul?