| Alexashadow a întrebat:

Pe cine preferati Rihanna sau Beyonce? La categoriile: talent, voce, fata si corp.

Răspuns Câştigător
| janynefeaver a răspuns:

Beyonce, desigur. Pentru ca ea inca se comporta ca o cantareata adevarata, nu a aparut niciodata in ziarele de scandal, se intelege bine cu Jay-z, nu a facut niciodata show-uri erotice la concerte, iar acum are si o fiica.
Pe cand, Rihanna a avut acel "scandal" cu Chris Brown, a inceput sa fie din ce in ce mai "dezbracata" si sa faca show-uri erotice la concerte.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Greu de ales dar Rihanna are prioritate

| MrAngelus a răspuns:

Rihanna: talent, voce, corp
Beyonce: fata

Rihanna castiga!

| acinorev a răspuns:

Talent - Rihanna, Beyonce
voce - Beyonce
fata - Beyonce
corp - Rihanna
Deci, Beyonce. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Talent=Beyonce
voce=Beyonce
fata=Beyonce
corp=amandoua

Funda?

| Clauvdgg a răspuns:

Rihanna big grin

| AmanoYuno a răspuns:

Categoric rihannahappy

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Rihanna deoarece cu vocea, fata si corpul e jos palaria...iar talentul e de neegalat...beyonce nu prea mi se pare prea speciala

| Geass a răspuns:

Pe cine prefer? La mine ar merge intrebarea pe cine prefer sa o transez prima data.

| MykaEella a răspuns:

Amandoua sunt grozavehappy.Dar cred ca optez pentru Beyonce, pentru ca e mai frumoasa si imi plac mai mult melodiile ei.

| 4EverWhitYou a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/......loare.html

Rihanna si Beyonce au intrambele vove si talent dar Rihanna este mult mai frumoasa. Voi ziceti ca este Beyonce pentru ca se comporta ca o femeie dar Rihanna este tanara are 25 de ani si nu are copii ca Beyonce deci poate sa se distreze iar in plus este mai invarsta si treaba ei este sa aiba griji de copii ei!

| yasmyynutzzzaaaa a răspuns:

Rihanna clarr!

| applesauce a răspuns:

Beyonce clar