| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine ți-ai dori să strângi acum în brațe?

40 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns (pentru TheGreatSouthernTrendkiII):

Crezi ce vrei, pana la urma. Nu e treaba mea sa te conving.

| TheGreatSouthernTrendkiII a răspuns (pentru StrongHeart):

Tu esti singurul care crede "ce vrea" pe aici. Si se intampla asa doar pentru ca iti placea cum dansa Jackson.

| StrongHeart a răspuns (pentru TheGreatSouthernTrendkiII):

LOL ok, cum zici

| Lukasssz a răspuns:

Pe nimeni -_-

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Putin zis. Mai degraba preafericit laughing

| Seba2013 a răspuns:

Pe tine, pentru ca esti cea mai desteapta, spirituala si esti prietena mea. Doar ca trebuie sa intelegi ca avem si altfel de probleme, eu acum sunt bagat in doua procese si nu mai imi arde de TPU. Nici nu vreau ca sa te fac sa fii romantica ci doar un pic iubita. Am sa ma pun acum ca sa citesc raspunsurile tale si sa te votez.

| LoveSleep a răspuns:

Pe mama.

| LoveSleep a răspuns (pentru LoveSleep):

Mama lui Bogdan.

Am observat ca nu mai am oameni cu care sa ma cert, ca nu mi-am venit niciun nume in minte si am ales Bogdan ca el nu se supara.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu am de ce sa ma supar ^_^
Sunt multi asa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iisus Hristos și pe o vecină dragă mie care, din păcate, e decedată.