| MirrorFloor a întrebat:

Pe Facebook am vazut ceva postat de o persoana care nu o am la prieteni.Sub postare a aparut doar Distrbuie si atat! Fara like.Si am vrut sa trimit ca mesaj cuiva si am vazut ca in mesaj a aparut in loc de postarea acelei persoane Attachement unavailable.This attachement may have been removed or the person who shared it may not have permission to share ot with you.Dar postarea nu s-a sters, acolo e! De ce nu pot? Ce s-a'ntamplat? Si in plus persoana aceea nu imi raspunde la message req.Ce a facut?

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu te mai stresa. Asta e problema pentru tine? Facebook-ul a ajuns o prostie.

| MirrorFloor explică:

Hey.Ia dispari!