| irr07 a întrebat:

Pe hi5, pot muta poze dintr-un album in altul? daca da.cum?big grin

Răspuns Câştigător
| Grimalkin a răspuns:

Da, poti.
deschizi albumul si iti apar mai multe poze, pui sageata de la mouse pe poza pe care vrei sa o muti, si iti apar doua iconite in partea de jos. dai click pe aia din stanga (aia cu sageata albastra), selectezi albumul in care vrei sa muti poza si dai MOVE/ MUTARE.
Atat happy

5 răspunsuri:
| Rihanna a răspuns:

Se poate. dai click pe orice poza de'a ta.in stanga iti va aparea undeva gestionare fotografii.cu mouse'ul "tragi" de poza in albumul in care vrei s'o muti.succes

| Eu.si.atat a răspuns:

La gestionare fotografii.

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Sa sti ca in trecut se putea. dar de cand s. a modernizath hi5u nu mai merge.sad daca tie iti merge dai. la albumul respectiv... DAI gestionnare fotografii si vezi daca iti apar langa poze. adica intr. o parte albumele. daca nu ineamna ca s. a modernizat prost.laughing. dar poti sa le stergi si sa le pui in alt album. da mai bine lasa. le acolo:* succes:*

| L0V3pink a răspuns:

Salut! daca mai ai poza undeva in calculator poti sa stergi poza din album si apoi sa o pui in alt album care iti place tiehappyhappysper ca ti'am fost de ajutor.happy

| bastasorina a răspuns:

Vreau sa nu mai am sageata la mouse vreau alta imagine!