| iepurica_7902 a întrebat:

Pe Lady Popular (vorbesc cu cine joaca), am vazut ca unele domnisoare lasau comentarii, si pe langa comentarii diverse poze. Cum este posibil? Dau FUNDA+ un comentariu pe Lady Popular!

Răspuns Câştigător
| WinterSoldier a răspuns:

Pai dai pe clasamente:apoi scrii numele unei domnisoare de pe lady popular. Dai vizualizeaza profilul. Dai pe profilul domnisoarea, si dai adauga comentariu iar pentru aplicarea unei poze la comentariu dai pe imagine apoi selectezi imaginea dorita.

Domnisoara mea este Claudie.

| Aneliise a răspuns (pentru WinterSoldier):

Nu prea e logic eu stiu sa scriu si mare si cu poza!

3 răspunsuri:
| Coriina_7713 a răspuns:

Asta caut si eu! si tot nu gasesc.straight face.pff!

| Georgy09 a răspuns:

Mie nu mi-a mers cum a spus ioanadana99