| anonim_4396 a întrebat:

Pe Lia si pe mine, ne macina de ceva timp o intrebare: "Care este cea mai scurta cale de a ajunge la Petru de la poarta Raiului?"
Am incercat pe Google dar este offline
Ce sugestii ne puteti da?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Cred ca bei un redbull... "Iti da aripiii " laughing
Shin

39 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Tin sa mentionez ca nu suntem emo rolling on the floor

| lia a răspuns:

Redbull, am mentionat ca nu suntem emo si, adaug ca nici kamikaze nu suntem deci, fara killer predate rolling on the floor

| lia a răspuns:

Criticule, eu cred ca tu deja ai gasit adresa si nu vrei sa ne-o impartasesti si nouahee hee
Offf... egoist mai esti rolling on the floor

| lia a răspuns:

Shin, trebuie sa ai si starea necesara ca bautura sa iti dea aripi tonguehee hee

| lia a răspuns:

Bro, si nu ne dai si tu o idee? Care ar putea fi calea?hee hee

| lia a răspuns:

@Hashe86 sincer, eu cred ca in Rai nu ai parte de atata ospitalitate ca pe pamant rolling on the floor
@Shin, daca ne da criticul adresa, poate ca ajungem si noi la destinatia corecta ca sa putem folosi si liftultongue
Oricum, ar fi ironic ca sa fie la parter Raiul laughing

| lia a răspuns:

Criticule, nu multumesc, am vazut ce "consolare" ai tu, cum a spus si Psiholoaga tongue laughing

| lia a răspuns:

@Criticule, te rog nu ma tenta ca al meu tine post rolling on the floor
@Shin, si tu ce ne oferi in plus? Stii tu, competitiabatting eyelasheshee hee

| lia a răspuns:

@Shin... iubire, adica vreau totul tongue

| lia a răspuns:

@Shin, sufletul meu nu este de vanzare, cine mi-l fura, mi-l fura din pura intamplare tongue

| lia a răspuns:

blushing Bro, incearca...nu se stie niciodatahee hee
Succes! tongue

| lia a răspuns:

@Shin, sufletul imi este vacant, in schimb, gandul nu tongue
Te oferi sa-mi pui placuta de "Inchis pentru renovare"? laughing

Shin
| Shin a răspuns:

Em. luati liftul?batting eyelashes tongue
Shin

| Shin a răspuns:

Da' la mine nu vreti sa veniti in vizita? In loc sa luati liftul in sus, il luati in jos... la subsol... unde e multa lava si foc laughing tongue
Shin tongue

Shin
| Shin a răspuns:

@lia, hai mai... sti doar ca eu ofer doar lucruri premiumbatting eyelashes Placeri carnale, bani fara numar, bijuterii si sclavi nubieni si toata ciocolata din lume (care nu ingrasa deloc) laughing) Ce poti sa vrei mai mult de atat?batting eyelashes
Shin tongue

Shin
| Shin a răspuns:

@lia, semneaza-mi mie sufletul tau si promit ca o sa-ti dau toata iubirea din lume... si din subsolwinking
Shin

| Shin a răspuns:

@lia, momentan sufletul e vacant sau e deja furat de cineva? Sa stiu daca mai incerc... sunt atatea suflete de luat. asa de putin timp tongue
Shin.

| hashe86 a răspuns:

Incercati si voi sa deturnati un avion, ii dati directia "blue blue sky" si poate nimeriti la petru la vama. faceti ochi dulci si poate si reusiti sa treceti, ca asta e scopul, altfel nu merita efortul, doar sa l vezi pe petru nu are sens.

| hashe86 a răspuns:

Eh mai vreti si sa va intoarceti? cine ar da raiul pe altceva?

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Sfantu Petru la aparat:
-Pentru Directiune apasati tasta 1
-Pentru Departamentul Rezervari apasati 2
-Pentru Iad apasati 666
-Pentru a fi preluat de catre un consultant apasati 0
laughinglaughinglaughing

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

1) Sinuciderea e bilet dus spre alta poarta nu a raiului.
2) Singura cale, care nu e nici simpla, nici scurta, e sa speri ca exista dumnezeu, ca exista raiul (si iadul) si apoi sa iti traiesti viata pe principiu "daca ceea ce gandesc as putea face, atunci actionez invers fata de cum gandesc". Adica daca vrei sa mananci ceva bun, atunci mananci ceva cu gust rau (exemplul suna ciudat dar asa arata orice exemplu dupa ce a fost cenzurat)

| bibitza a răspuns:

Nu stiu cea mai scurta cale dar o stiu pe cea mai sigura : cica sa nu facem pacate multe multe big grin.acolo incat sa ne ierte si sa nu ne trimita la ala rosu' si cu coada mareeee big grin

| mitica_6163 a răspuns:

So bizzare

| redbull a răspuns:

Cea mai scurta cale ii cu ajutorul unui cutit care tot cu ajutorul mainilor il indrepti spre inima si il impingi cu toata forta, daca se poate sa iasa si pe partea cealalta. Totul trebuie sa se intample intr-o fraciune de secunda, ca sa nu mai ai timp sa te razgandesti big grin.

| redbull a răspuns:

Alta metoda mai sigura ca asta nu stiu, nu ii nimic sinucigas laughing. Va faceti una alteia in acelasi timp figura. Are Shin dreptate, puteti sa luati si vreo 2000 de baxuri de Red Bull nu de alta da ii drum lung.

| canarita a răspuns:

Cea mai scurta cale este sa gasesti adresa exacta a lui Petru...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@redbull Prea sadicbatting eyelashes
Si in plus... nu vrem sa murimrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Shin Stii ca n'ai idei rele?laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe joshappy..sau puteti incerca un tramvai cevalaughing