| lory_5895 a întrebat:

O intrebare scurta, care ma "macina" de ceva timp: mai exista si barbati seriosi?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sigur ca da, eu sunt fericita posesoare a unuia din ei...

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da,dar sunt toti insurati laughing.

| Klepto a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui barbati seriosi si frumosi.
Serios si urat este eclipsat de nesimtit si frumos.

Poate mai exista barbati seriosi si frumosi doar ca sunt cam toti luati.

| EuOO a răspuns:

Sincer? Nu.

| BeBebuu a răspuns:

Din pacate nusad oh go on iti zicx din propria experientawaiting
Sunt numai misoginioh go onsad

| ramoyoopisicel a răspuns:

Sa stii ca exista...dar sunt foarte rari ...am avut un prieten asa, dar nu l-am pretuit si l-am pierdut.dar era foarte serioswinking si serios poti sa il faci tu daca ii arati ca merita sa te iubeasca happy

| george89 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin serios...

| LeoMessi38 a răspuns:

Da,de exemplu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu mai existalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai există și femei serioase? Sunt fată...

| adi_8014 a răspuns:

Existaaaaaaaaaaaaa!

| dexter_2189 a răspuns:

Auzi domnisoara macinata...da fete nemisogine mai exista? ia si nu mai generaliza. daca u ai gasit numai baieti neseriosi inseamna ca u ai o problema.cine se aseamana se aduna.

| alibaba2012 a răspuns:

Da mai sint, si da sint ca daca nu eram serios pina acum aveam cu cine dar din pacate numai cauta nimei barbati seriosi.