| anonim_4396 a întrebat:

Pe ourworld bag codul test-mode 42 si dupa aia cryptobiologist pentru flow dar acummnu mai merge.De ce? E alt cod? Sau ce? Raspuns urgent va rog

94 răspunsuri:
| AndrikNebunik a răspuns:

Buna!

mie-mi merge codul. poate uh l-ai folosit de mai multe ori in aceeasi zis. Codul se foloseste o data pe zi!

Sper ca te-am ajutat!winking

| KiryuZero a răspuns:

Da mai mere ca o fac zilnic

| Frau a răspuns:

Se foloseste o data pe zi codul din 24 in 24 orewinking

| Frau a răspuns:

Codul asta inca merge ma, doar ca trebuie folosit odata pe zi din 24 in 24 h, daca nu iti merge nu stiu ce sa zic, dar crede-ma ca trebuie sa mearga nu are cumsad

| yogeo12 a răspuns:

La ce leval esti

Răspuns utilizator avertizat
| teona989 a răspuns:

La mine merge chiar si acum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da a expirat si eu am cont si am incercat chiar acum si nu mai merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot ala a ramas. merge doar o data pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge iti da prima data 10 flow, dupa la fiecare pereche de test-mode 42 si cryptobiologist iti da 1 flow

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai trebuie sa-l bagi dupa 24 ore, la mine merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E nu mai mere.mere daca stii cum sa bagi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi dar unde bag codurile si ala merge o data pe zi mi-a sp o pr care e rea si nu imi sp unde se bag codurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se foloseste o data pe zi codul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge si mie imi da 100 de flow.In fiecare zi trebuie bagat. de fiecare data da cu trei mai mult.La 100 de flow se opreste da doar 100 de flow.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt nu merge numa odata pe zi! merge odata la 2 ore si jumatate...depinde de ora din america

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Testing /8
cristalinities

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da bagi codul acela dar nu are cum sa nu iti mai mearga trebuie bagat o data pe yi.Prima data castigi 10 flow apoi yiua urmatoare cu 3 mai mult si tot asa eu primasc acum 56 de flow.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau mai multe nivele cum arvi 100 0000

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce ai dqa mie imi merge ...PS: se baga o data pe zi codu' dc nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe ourworld bagi prima oara codul test-mode 42 si apoi dai entar si scrii cryptobiologist si dai entar si ati da mai multe flow peste 10

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge dar trebuie sa vi lvlv 30+

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca esti tu proasta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci.sunt si eu resident da' care nu stiu cum mai e.vezi ca s-ar putea sa gresesti si nul folosi inainte de 10 caci ziua aia s-a dilit codu'. vezi ca se da din 24 in 24 h si primesti maxim 100 flow.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da e alt cod
codu:5677

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este scrii test-mode 42 iar apoi cryptobiologist si nu stiu cine o zis ca mai intai iti da 10flow iar apoi la fiecare pereche de codul asta iti da 1flow...nu-i adv pentru ca til creste cu3flow pe zi ce trece iar maxim ii 100flow pe zi, iar apoi nu mai incepe de la inceput

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa-l folosesti numai o data pe zi mie mi-a dat 9 flow

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge o data pe zi nusiu dc, ce nume ai pe ow?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi da cine skateborld in ourworld plss, am lv30 si ma cheama mayli plssssss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ai net sti sa-l folosesti atunci cauta pe el ap ati zis toti ap numai rahaturi dativa dracu