| Skylerx a întrebat:

Pe ourworld cum pot face sa trimit cadouri? De fiecare data cand vreau sa trimit zice ca am gems care sunt bonus si nu e adevarat sunt de la last cookie facebook si weekly. Cum pot face? Explicati-mi pas cu pas big grin

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Bun. Cand faci level 5 iti spune ca de acum poti trimite cadouri prietenilor, dar daca imediat te indrepti sa ii trimiti unui prieten un cadou nu te lasa, deoarece fiecare jucator ourworld poate trimite cadouri cand face level 25. Abia cand ajungi la level 25 abia atunci poti trimite cadouri. Bafta! Funda?

1 răspuns:
| marian2011 a răspuns:

Inainte era cu lvl 5. daca erai lvl 5 puteai trm usor un gift.dar siau dat seama ca multi trimiteau gifturi si au schimbat.trebuie sa fii minim lvl 24 ca sa poti da un gift.cautama pe ourworld is rezident Dendy2010