| LightGirl a întrebat:

Pe pandanda daca sunt membru si am luat un pui de dragon acum 1 zi cand o sa imi iasa dragonul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti iasa in 6 zile

2 răspunsuri:
| TrOlLeR a răspuns:

Peste vreo saptamana o sa-ti iasa! Dar o sa-ti dai seama cand se crapa si vezi ochiul dragonului.Mai incolo o sa invete alte actiuni da o sa vezi tu. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| LightGirl explică:

Dupa ce am pus intrebarea pe TPU, am vazut profilul unui pui de dragon si am observat ca avea 6 zile si a invatat si toate abilitatile deci cred ca o sa imi iasa mai devreme. Cred ca in 5 zile