| Peppy a întrebat:

Pe telefoane TOUCHSCREEN:
Daca stergi pozele din albumul media se sterg si din card?
Va rog sa raspundeti daca stiti.Va rog!

3 răspunsuri:
| crapx a răspuns:

" Pe telefoane TOUCHSCREEN : " pai nu toate sunt la fel deci depinde de marca! nu putem sti daca vorbesti despre un Nokia un Samsung sau un IPhone deci... cam putine informatii! depinde cum e setat telefonul si nu stiu daca ai acelasi lucru pe card cu ce ai in media!

| Peppy explică (pentru crapx):

Telefonul e LG KP501

| SimpleGirl408 a răspuns:

Din asta am si eu si chiar daca le sterg din galerie, din album media sau daca imi pun cablul de date si le sterg in pc ( ca imi e mai usor tongue ) se sterg total din telefon... Am vazut mesajul privat big grin abia acum l-am vazut si nu siu daca ti-am mai raspuns big grin oricum. am telu' de 2 ani jumate si cred ca asa e big grinbig grin