| Silviix3 a întrebat:

Pe viitor: copii sau cariera?

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Pe viitor? Adica peste cati ani? OCel putin eu, in urmatorii 15 ani nu ma voi gandi la copii ci la o cariera care sa ma satisfaca pe plan financiar si care sa imi si placa.
Asa cum a zis si @QuizMaster pentru copii ai nevoie de bani pe care ii poti obtine muncindhappy.

| znstr a răspuns:

Prima data sa termin liceul,o facultate buna, sa ajung ceva si sa imi pot face ' cariera ' din asta, apoi daca se nimereste o persoana cu care sa ma potrivesc, pot venii si copiii big grin

| AdelinaC a răspuns:

Cariera pentru ca nu imi plac copiii.

| QuizMaster a răspuns:

Pentru copii se necesita bani, pe care ii poti lua mucind, dar trebuie cariera pentru asta

deci raspunsul era CARIERA

funda pls?