| TheToxicNightmare a întrebat:

Pe voi cum va alinta parinti? Mie imi zice mama turturica si tata pufulettongue.

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Mama - Mitzurina sau Mitzura
Tata- Cocolasa
Si bunica- Andrutzili( de la RuxAndra) big grin

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"doapa aia mică".
Pa, pa.

| fluturas a răspuns:

Mai mult imi zic pe nume : Alinutza, Ali tongue
tata imi mai zice jerme sau trandafir laughing
si mama uneori zana, nu-mi place big grin x(, dar m-am obisnuit tongue

| Roxy a răspuns:

Mie imi spun "coaja"si "pityk"
Coaja(cand eram mica mancam doar coaja de la paine)
rolling on the floor

| cornel a răspuns:

Imi zic pe numehee hee

| Delia a răspuns:

Pe mine parintii nu ma mai alintahappy. In schimb, eu ii zic fetitei mele scumpica si buzurel

| Dede_1899 a răspuns:

Pe mine parintii nu ma alinta (desi am 13 ani) doar foarte rar cand fac un gest EXTREM de bun (pentru ei) dar in schimb mereu ma trimit in camera mea si ma cearta laughing n'ai treaba oh go on

| Vero1996 a răspuns:

Mama - Mazelnitush

Tata - Pe nume

| EMOFUNKYZ a răspuns:

Pe mine ma alinta ori tutablushing ori. Bautablushing sua drogata :]]]]] mama imi zice asa cas mai nebunaa de fel