| ZxPoox a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza persoanele de pe TPU care tot posteaza cu concursul ala de pe zuum?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Postarile de acest gen trebuie sa fie raportate (de noi). Eu personal le raportez de fiecare data ca Spam. N-au ce sa caute pe TPU! Daca toti am proceda la fel, am fi putut sa scapam de aceste raspunsuri si intrebari enervante (o postare are nevoie de minim 2 raportari, ca sa nu mai fie vizibila).
Succes la raportari!
Numai bine!

| elena a răspuns:

Simplu, cand vad zuum, merg la alta intrebare, deci ignora...

| Biencush a răspuns:

Ba da, sunt groaznici! Nu se poate face nimic sa ii oprim?

| Doddel a răspuns:

Ba da, ce sa faca si ele.

| WiPi a răspuns:

Ba da...nau ce face oh go on laughing