| GouDidodino a întrebat:

Pe voi nu va enervează reclamele agresive de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Instaleaza-ti 'Adblock Plus' ori altceva similar.

6 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

De ce nu le blochezi? La mine nu apare nici o reclama nici pe TPU nici pe alte site-uri.

| GouDidodino explică (pentru Dismally):

Dacă aș ști cum cu siguranta le-as fi blocat deja

| RAY a răspuns:

Addblock

| qwertpro a răspuns:

Salut,uneori sunt iritante dar e important sa intelegi ca multumita acestor reclame siteul isi poate continua activitatea.Sa ai un site atat de mare necesita o finantare destul de mare, iar reclamele date permit siteului sa supravietuiasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da... straight face le urasc. -_- tocmai acu câteva secunde una mi.o facut nervi de numa :'/ chiar era agresiva. dadeam scroll sa citesc raspunsu cu funda si mereu ma dadea in inapoi la reclama.
idk da :T is najpa

| aXy99 a răspuns:

Am un singur cuvant de scris pentru tine:

AdBlock.