| Denisa a întrebat:

Pe vremea asta de criza cum as putea face rost de bani? Am 16 ani si nu am tp sa lucrez deoarece ma duc la scoala. Am fost reprezentant avon dar... m-am lamurit:-J. Alte firme de cosmetice si nu numai serioase?batting eyelashes Chiar am nevoie de ceva banuti in plusbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Vinzi fier vechilaughing)
, glumeam, pai sunt multe astea in care in timpu liber de ex dupa scoala, sa te duci prin oras sa dai la oameni pliantesmug

| marialina a răspuns:

Oriflame, metropolitan... te duci in liceu si le arati catalogul