| sierjuu a întrebat:

Pedofilia, o boala sau o atractie, ce credeti?

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Daca ar fi o boala nu ar fi pedepsita de lege!

3 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Clar este o boala.
daca ar fi o simpla atractie, persoanele are sunt bolnave de asa ceva, ar putea spune stop. orice om normal care are o atractie fata de alta persoana poate sa spuna stop inainte de a ajunge la sex.
este mai mult decat o simpla atractie.este o pornire pe care, cei in cauza, nu il pot controla, poate chiar o obsesie in unele cazuri.

| soare a răspuns:

Pai daca este intre pers cu varste departate de 5 ani e pedofilie dar daca e de 3 ani nu cred ca e da nu fata de 12 bayatw de 17 18 dar in general cred ca e o boala

| Andrre a răspuns:

O boala, clar!